در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
معاون اول رييس جمهور مسئول اصلي دروازه ورودي و پنجره واحد گمرك است كارگزار رسمي گمرك- ترخيص كالا از گمرك-بخشنامه هاى گمرك

كارگزار رسمي گمرك- ترخيص كالا از گمرك-بخشنامه هاى گمرك

كارگزار رسمي گمرك- ترخيص كالا از گمرك-بخشنامه هاى گمرك

كارگزار رسمي گمرك- ترخيص كالا از گمرك-بخشنامه هاى گمرك

معاون اول رييس جمهور مسئول اصلي دروازه ورودي و پنجره واحد گمرك است

معاون اول رييس جمهور مسئول اصلي دروازه ورودي و پنجره واحد گمرك است

شب گذشته دكتر جهانگيري معاون اول رييس جمهور در برنامه گفت و گوي ويژه خبري با دفاع تمام قد از عملكرد گمرك در شفافيت و مبارزه با فساد گفت:گمرك مسئول اصلي دروازه ورودي و پنجره واحد است.

دكتر جهانگيري در واكنش به مشكل وزارت صمت با گمرك وضرورت رفع اين اختلاف گفت : حتما اين كار را مي كنم و حتما با هماهنگي دستگاهها انجام خواهد شد،چون گمرك مسئول اصلي است و بايد دروازه ورودي و پنجره واحد گمركي در اختيار آن قرار بگيرد و وزارت صمت مسئول تجارت خارجي كشور هست و نظراتي هم دارد.
معاون اول رييس جمهور در ادامه به دفاع از عملكرد گمرك پرداخت و گفت:گمرك دروازه اصلي كشور است و ورود وخروج كالا در آنجا اتفاق مي افتد.
وي افزود: سامانه هاي خوبي در گمرك ايجاد شده ،الان با سامانه اي كه در گمرك ايجاد شده 23 دستگاه به هم متصل هستند يعني به محض اينكه شما در وزارت صمت ثبت سفارشي براي واردات انجام مي دهيد اين به صورت آنلاين و بر خط در اختيار گمرك قرار مي گيرد.
جهانگيري ادامه داد: الان به محض اينكه به كسي ارزي در بانك تخصيص داده مي شود اين بلافاصله در اختيار گمرك قرار مي گيرد.الان وقتي كه كشتي از مقصد حركت مي كند به گمرك اعلام مي كند كه من با اين كالاها بارنامه دارم وبه سمت بندر ايران حركت مي كنم،بنابراين گمرك در مسير حركت كشتي تا رسيدن به اينجا تمام كارهايي كه بايد انجام بگيرد را انجام مي دهد،همچنين در مسير گمرك هم كاميون وقتي بيرون مي آيد كاملا در كنترل گمرك است تا به انبار برسد.

منبع :‌اخبار گمرك


برچسب‌ها: اخبار گمرك، آخرين اخبار گمرك،


تاريخ : ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۷:۵۴:۲۵ | نویسنده : krgs | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
<< مطالب قدیمی‌تر >>