در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
ديدار رييس كل گمرك ايران با دبير كل سازمان ايرو كارگزار رسمي گمرك- ترخيص كالا از گمرك-بخشنامه هاى گمرك

كارگزار رسمي گمرك- ترخيص كالا از گمرك-بخشنامه هاى گمرك

كارگزار رسمي گمرك- ترخيص كالا از گمرك-بخشنامه هاى گمرك

كارگزار رسمي گمرك- ترخيص كالا از گمرك-بخشنامه هاى گمرك

ديدار رييس كل گمرك ايران با دبير كل سازمان ايرو

ديدار رييس كل گمرك ايران با دبير كل سازمان ايرو

دكتر كرباسيان رييس كل گمرك ايران با امبرتو دوپرتو دبيركل سازمان حمل و نقل بين الملي جاده اي( ايرو) در ژنو سوييس ديدار و گفت وگو كرد.

در اين ديدار دبير كل ايرو موفقيت گمرك جمهوري اسلامي ايران را در اجراي الكترونيكي تير (اي تير) با كشور تركيه را براي ۷۰  عضو كنوانسيون بسيار  جالب توجه دانست و اعلام كرد؛ با وجودي كه از سال ۲۰۰۲ بحث الكترونيكي كردن تير مطرح بود اجراي آن توسط گمرك جمهوري اسلامي ايران به عنوان پيشرو در الكترونيكي كردن تير باعث تحسين اعضا و ترغيب آنها براي گسترش تير الكترونيكي شد به گونه اي كه كشورهايي كه متقاضي اجراي اي تير هستند رو به افزايش است چرا كه در آينده مجبور به حذف سيستم هاي قديمي كاغذي هستيم چون امنيت و سهولت كار در الكترونيكي شدن است.
 وي همچنين به جايگاه آينده گمرك ايران به ويژه در مسير كريدورهاي شمال-جنوب، شرق-غرب با پيوستن چين، پاكستان و در آينده نزديك هند به كنوانسيون تير اشاره و اين  جايگاه را موثر و نقش آفرين دانست. دبير كل ايرو ضمن تبريك انتخاب نماينده ايران در شوراي اجرايي تير از ايفاي نقش برجسته تر گمرك ايران در كنوانسيون تير ابراز خرسندي نمود.
دكتر كرباسيان رييس كل گمرك ايران نيز در اين ديدار از آمادگي گمرك ايران براي گسترش شبكه تير الكترونيكي به ساير كشورهاي منطقه، به ويژه كشورهاي cis و در آينده هند از مسير كريدور چابهار-ميلك خبر داد. وي گفت : اكنون با ايجاد بسترهاي الكترونيكي در همه گمركات كشور و اجراي پنجره واحد و امضاي موافقتنامه هاي دو جانبه و تبادل الكترونيكي داده ها با كشورهاي آذربايجان و تركيه زمينه و بستر لازم براي گسترش تير الكترونيكي مهياست و جمهوري اسلامي ايران امادگي كامل همكاري باUNECE    و IRU  جهت اجراي آن را دارد.
همچنين در اين ديدار آخرين وضعيت فاز دوم اي تير و نحوه ادامه مراحل بعدي مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

منبع :‌اخبار گمرك


برچسب‌ها: اخبار گمرك، آخرين اخبار گمرك،


تاريخ : ۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۷:۲۴:۵۳ | نویسنده : krgs | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
<< مطالب قدیمی‌تر >>